Web Tasarımcıları için Freelancer Tasarımcılar İçin En İyi Siteler

Web Tasarımı zaman içinde gelişmeye devam ediyor ve yeni web teknolojileri ile web geliştirme çerçeveleri her geçen gün ortaya çıkıyor. Web Tasarımı ve Geliştirme ile ilgili popüler haber sitelerini takip etmek; en son tasarım      trendleri ile uyumlu olmak ve işverenler / müşteriler tarafından talep edilen güncel ve modern değişimlerin farkında olmak için herhangi bir web tasarımcısı veya web geliştiricisi için bir zorunluluktur.

Bu makale, Web Tasarım ve Geliştirme alanında en popüler haber sitelerini içerir. Bu haber sitelerini takiben, web tasarım ve geliştirme dünyasında her zaman en son olayların başında olmanızı sağlayacaktır. Bu sitelerden bazıları büyük haber toplama siteleridir (örneğin Flipboard ve Reddit) ve web tasarım ve geliştirmesinin ötesinde çok çeşitli konuları kapsar, ancak Web Tasarım ile ilgili konuları kolayca takip edebilirsiniz.

Flipboard web tasarım haberleri

Flipboard, içeriğini dergi formatında sunarak haber toplama sitesine liderlik ediyor. Web Tasarımı ve Web Geliştirme, SEO, Pazarlama vb. Konular dahil olmak üzere çeşitli konularda dergi oluşturabilir ve takip edebilirsiniz. Flipboard ile Twitter, Facebook gibi sosyal ağlarınızı bağlayabilir ve kişiselleştirilmiş derginizdeki haber akışını alabilirsiniz.

Reddit Web Tasarımı Haberleri

Reddit, sosyal haber toplama ve tartışma platformu olarak bilinir ve takip edebileceğiniz Web Tasarım ve Geliştirme konusunda birçok alt kırmızısı sunar. Bazı kayda değer olanlar webdev,Frontend, web tasarımı

Medium Web Tasarımım makaleleri

Medium, Web Tasarım ve Geliştirme endüstrisinden birçok üst düzey çalışan ve uzman tarafından kullanılan bir çevrimiçi yayın platformudur.

Web Designer News

Web Designer News, Web Tasarımcıları ve Geliştiriciler için küratörlüğünü artırdı. Ayrıca siteye bir haber gönderebilir ve Reddit benzeri hikayeler hakkında yorum yapabilir ve oy verebilirsin. En iyi haberleri mailinizde görmek isterseniz bülten aboneliği de sağlıyor.

Designer News

Designer News tasarımcılar ve teknoloji meraklıları için başka bir hedef. Bu topluluk odaklı web sitesi, haftalık bir podcastin yanı sıra tasarım ve geliştirmeyle ilgili hikayeler sunar. Ayrıca tasarımcılara ve geliştiricilere yönelik işler sunan özel bir bölümleri var.

Product Hunt


Porduct Hunt, tasarım ve geliştirme sürecinizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilecek yeni ve ilginç ürünler ve yeni fikirler bulmak için harika bir yerdir. İsterseniz, Tech, Developer Tool ve Productivity gibi konuları takip edebilirsiniz.
 
HeyDesigner Web Tasarım Haberleri

HeyDesigner, tasarımcılar ve front end geliştiriciler için haberler toplar ve paylaşır. Web sitelerini takip etmenin yanı sıra Twitter akışınızda yayınlanan haber akışını almak için kullanabilirsiniz.

Sidebar.io Web Tasarım Haberleri

Sidebar.io önde gelen tasarımcı ve geliştirici Sacha Greif tarafından yönetilir ve UI tasarımı, tipografi, CSS, kullanıcı araştırması ve tasarımın diğer yönleri hakkında en iyi bağlantılara sahiptir.

Front End Front Web Tasarım Haberleri

Front End Front, front end ile ilgili makaleler için seçilmiş bir haber kaynağıdır. Reddit e benzer akışlar gönderebilir, oy verebilir ve yorum yapabilirsiniz.
 
TNW Design ve Development News

TNW (The Next Web), internet teknolojisi, iş ve kültür ile ilgili haberleri kapsayan büyük bir yayındır. Ayrıca Tasarım ve Geliştirme Haberleri için özel bir bölümü var.

ManageWP Web Tasarım Haberleri

ManageWP.org, WordPress ile ilgili hikayeleri keşfetmek, paylaşmak ve tartışmak için bir sosyal topluluk web sitesidir.

SDR News Web Tasarım Haberleri

SDR News, Web Tasarım ve Geliştirme, Hacker News ve Web Tasarım ve Geliştirme alanındaki en önemli bloglar gibi birçok farklı kaynaktan haber toplamak için kurulmuş olan portaldır. GitHub da bir Açık Kaynak projesi olarak mevcut.

Hacker News

Hacker News, girişimler ve teknoloji işiyle ilgili gönderileri ve hikayeleri içeren popüler bir sosyal haber platformudur. Başlangıçlar için tohum finansmanı sağlayan Y Combinator tarafından yürütülür. Hacker Newsteki hikayeler her zaman Web Tasarım ve Geliştirme ile ilgili olmasa da, genellikle internet ve teknoloji alanındaki en son olayları iletmekle ilgilidir.

GraphicFlip News Web Tasarım Haberleri

GraphicFlip News, SDR News e benzer şekilde oluşturulmuştur ve Web Tasarım ve Grafik Tasarım alt dizilerinden haber toplama olanağı sunmaktadır. Ayrıca Smashing Magazine ve Graphic Design Junction gibi Web Tasarım ve Grafik Tasarımın önde gelen bloglarından beslenmeleri de içeriyor.

 Alltop Web Design

Alltop, web sitesinde önde gelen web tasarım bloglarından beslemelere yer verilmiş ve Web Tasarımına ayrılmış bir bölümü vardır. Bir hesap oluşturursanız, ilgilendiğiniz konuları ve blogları takip edebilirsiniz.