Google Seo, Adwords, İşletmem

Öncelikle Seo nedir? Seo kelimesi ingilizce kökenli search engine optimization yani arama motoru optimizasyonu demektir. Google, yandex, bing, ve diğer arama motorlarının kullandığı stratejilere uygun şekilde web sayfanızı üst sayfa ve sıralara taşıma hizmetidir. Bu stratejilerin tamamını sayfalarınıza uygulayıp sizlerin sitelerini ilk 3 sıraya sokmaya çalışıyoruz.

Adwords yani google ads, Google nin arama sonuçlarına direk etkili, iş ortağı sitelerle beraber çalışan bir pazarlama aracıdır. Sizlere Google reklamlarının nasıl çalıştıığını en iyi etkileşimi sağlamanı anlatarak ürün veya firma tanıtımlarınıza minimum reklam ile maximum kazanç elde etmenizi sağlıyacağız

Google Benim İşletmem yeni nesil yerel konum ve harita hizmeti ile web sayfanızın, sosyal medyanın haricinde sizi en az masraf ile en iyi yerlere getirecek bir platformdur. Benim İşletmeniz askıya alındı yada yönetemiyor iseniz sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti vererek en üst düzeyde etkileşim sağlatabiliriz.

Artık web sitenizin olmasının yanı sıra o sitenin google ve diğer arama motorlarında en üst sıralarda kalması için gerekli olan tüm çalışmaları yapmanız gerekmektedir. Bu çalışmalar hakkında bilgi almak detaylı şekilde firmanızın analizi yapılıp bir çalışmasını yapılmasını istiyorsanız bizimle biran önce iletişime geçmelisiniz.